• Meno: Zeus
 • Príjem: 14.9.2021
 • Plemeno: mix borderky
 • Pohlavie: pes
 • Narodenie: 1.7.2021
 • Hmotnosť: dp 20kg
 • Vakcína: áno (10/2023)
 • Čip: áno
 • Odčervenie: áno
 • Kastrácia: čoskoro
 • Znášanlivosť: áno
 • Umiestnenie: byt / dom

Popis

UPDATE: Ahojte, to som zase ja Zeus. Áno, je zo mňa riadny fešák. Prišiel som do útulku ako malé, 8-týždňové šteniatko a som tu už vyše roka. Zachránený z osady a vyrástol som v útulku….
Tety v útulku sú super, ale nie je to domov. Na prechádzku sa dostanem sporadicky, neovládam žiadne povely, neviem, čo to je mať svoj pravý DOMOV. Som mix borderky, len skoro celý čierny, a bohužiaľ pre ľudí som tým pádom nezaujímavý. A tak ide deň za dňom a môj život uteká pomedzi mreže na útulku. Tak vám aspoň dačo o sebe poviem, možno sa stane zázrak. Som mladý, aktívny, stredne veľký, chlpatý a čierny fešák. Stále tak trochu decko. Ako teta v útulku vraví – neobrúsený diamant. Veľmi rád lietam na dvore, rád sa hrám a šaliem a ešte radšej chodím na prechádzky. Áno, trochu viac ťahám na vodítku, lebo sa mi nemal kto venovať a vysvetliť mi, že nemám ťahať a plus keď sa konečne dostanem von, neviem čo skôr, či ňuchať, či sa tešiť z človeka, či sa napásť na tráve. Som kompletne očkovaný aj čipovaný a kastrácia ma čaká čoskoro. Teta v útulku povedala, že na kastráciu musím, že je veľa nechcených šteniatok, tak to zmáknem, veď som nejaký ten chlap. Určite sa poteším aktívnej rodinke, ktorá má všetko naučí a doženie moje zameškané detstvo. Domov, kde budem členom rodiny a budem mať vlastný pelech. Dúfam, že sa dakto nájde a budem konečne mať svoju rodinku. Ak som vás zaujal, neváhajte a kontaktujte tety v útulku a dohodnite si rande, ja sa už teraz veľmi veľmi teším.

Ahojte, moje meno je Zeus, som rozkošná guľa (ale ja to vybehám), túžiaca po láske, pohladkaní a pozornosti. Spolu so svojou sestrou som behal po meste, ťažko povedať, čo taký fešák robil bez dozoru vonku sám. Som veľký šašo. Veľmi rád sa hrám a naháňam. Mám krásnu, skoro kučeravú čiernu srsť, takže budem asi huňatejší. Momentálne mám cca 3 mesiace a už teraz som veľký macko, takže v dospelosti budem asi väčšieho vzrastu, cca okolo 30 kg. Môj budúci majiteľ musí tým pádom brať na vedomie, že budem potrebovať kvalitnú stravu a výchovu ako aj dobrú socializáciu. Som vhodný do rodinného domčeka, ale nie do koterca ako živý zvonček, ale ako súčasť rodiny, ktorá sa mi bude dostatočne venovať a aspoň v zimnom období aj s prístupom do tepla. Mám za sebou prvú vakcínu a čipovanie, ešte ma čaká jedna vakcína a môžem ísť domov, robiť niekomu veľkú radosť. Kastrovať sa budem až vo vhodnom veku a podpísaním zmluvy sa k tomu zaviaže nový majiteľ. Ak vás zaujali moje veselé očká a šibalský pohľad a viete mi dopriať všetko, čo potrebujem, neváhajte a kontaktujte útulok na tel. čísle:
+421 948 894 777
+421 948 894 700

Podmienky adopcie:
1) telefonický pohovor:
+421 948 894 777; +421 948 894 700 (v prípade viacerých záujemcov na rovnakého psíka, robíme výber. Neplatí, kto sa prvý dovolá, ten aj psíka dostane)
2) úhrada adopčného poplatku vo výške 70 eur
3) podpis adopčnej zmluvy
4) v prípade adopcie šteniatka súhlas s kastráciou v dospelosti, psy okolo 1. roku, feny po prvom háraní, počas ktorého NESMIE byť nakrytá!
4) vyzdvihnutie si psíka priamo na útulku (prevozy nerobíme, ani neposielame naše psíky nejakými spoločnými zvozmi!)