Podporte s Invia a Tipli nadačný fond Očami psa

V spolupráci s cashbackovým portálom Tipli a portálom pre cestovateľov Invia pomôžete nakŕmiť našich Ľiptáčikov. Nákupom na Invia cez stránku Tipli darujete 1,25% zo sumy nášmu útulku.

O obchode invia.sk

Podporte s Invia a Tipli nadačný fond Očami psa

Ak sa rozhodnete nakupovať na Invia cez Tipli, môžete pomáhať. Peniaze z vášho nákupu vám nebudú vyplatené, ale budú darované nadácií Očami psa. Očami psa je útulok a karanténna stanica, kde sa tím stará o psíkov, ktorí potrebujú pomoc. Nákupom cez Tipli môžete pomôcť zlepšiť vybavenie útulku a psíkom bude dopriata ešte lepšia starostlivosť, kým si nájdu nový domov. Takže aj taká maličkosť ako každodenný nákup môže skutočne pomôcť. Útulok a aj psíky vám budú vďačné.

Invia – portál pre cestovateľov

Invia je ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú objavovať krajiny sveta. Portál spolupracuje s rôznymi cestovnými kanceláriami a tak sprostredkúva možnosť rezervovať si zájazd takmer kamkoľvek na svete. Či už si chcete vychutnať dni pri mori a chytať bronz, alebo ste skôr typ, ktorý vyhľadáva pamiatky, na Invia si nájdete to pravé pre seba. 

Vyberte si zájazd po Slovensku, alebo z ponuky eurovíkendových zájazdov a užívajte si. Ak vás láka skôr exotika, Invia vám odporučí top zájazdy. V ponuke sú aj last minute dovolenky a široká ponuka poznávacích zájazdov. S Invia si môžete splniť všetky vaše cestovateľské sny.