LADY

LADY

Ahoj, moje meno je Lady, som šteniatko z piatich súrodencov. Naš život začal na jednom družstve, naša mamina celý život pásla kravy a v noci bola pripnutá na reťazi. A nás čakal rovnaký osud 😔. Našťastie, pani doktorka sa za nás prihovorila a dohodla nám lepšie miesto. Predtým ako sme sa dostali do útulku, nás stihol bývalý majiteľ vyhodiť v meste, kde nás dve hodiny naháňali. Veľmi sme sa báli a boli sme splašené, veď okrem družstva sme nič iné nepoznali. Takže sme tu v útulku v Liptovskom Mikuláši. Mám cca 6 mesiacov a 8 kg. Som veľká kráska a veľmi rozumná 😁. Zbožňujem hranie sa s loptou a uzlom. Vodítka sa ešte bojím, ale trochu tréningu a zvládnem to. Som znášanlivá, milujem ľudí, najradšej sa varujem na rukách. Ževraj som už očkovaná a môžem ísť domov, tak čakám na niekoho výnimočného pre mňa. V prípade záujmu volajte.

Kontakt : 0948 894 777

Šmudla

ŠMUDLA

Popis pridáme.

Kontakt : 0948 894 777

TAK

TAK

Popis pridáme.

Kontakt : 0948 894 777

TIK

TIK

Ahojte, ja som Tik, aj ja som jedno šteniatko z piatich súrodencov. Na rozdiel od môjho brata Bima som hladkosrstý. Som veľký fešák, mám krásnu hladkú srsť a celý život pred sebou. Prosím, daj mi šancu a príď si po mňa do útulku. Určite to neoľutuješ. Tik je kompletne vakcinovaný a čipovaný, kastrovaný bude v dospelosti. Má 6 mesiacov a 8 kg. Ak vás zaujal fešák Tik, neváhajte a volajte.

Kontakt : 0948 894 777

BIM

BIM

Ahojte, moje meno je Bim, aj ja som jeden z piatich malých súrodencov. Moja mamina pásla kravy a za dobre odvedenú prácu dostala večer trochu mlieka a reťaz 🔗. Teraz som už v bezpečí v útulku. Som kompletne vakcinovaný, čipovaný 😉. Som najväčší z našej rodinky, som proste fešák. Síce sme kríženčeky, ale sme úplne geniálni a veľmi šikovní. Máme radi psíkov a máme veľa, veľa energie. Hľadám si niekoho, kto mi ukáže svet 😉 a dá mi lásku. Ak som ťa zaujal, neváhaj a volaj na tel. číslo.

Kontakt : 0948 894 777

 

BLACKY

BLACKY

Haló, kde ste všetci, tu som 😁. Som malý, som zlatý, som šibal a som veľmi malý na útulok😏. Dostal som meno Blacky a som brutálny fešák. Mám tri mesiace, som kompletne vakcinovaný, čipovaný. Hygienu zvládam ako sa mi chce, veď som ešte malý, ale stačí trocha pozornosti a budem to zvládať na 100 percent. Som kamoš so všetkými, najradšej “dusím” Mini alias Jeremy, ale aj Diabla dám do laty 😊. Vrčím ako veľký chlap. Milujem dobré granulky a mäsko a milujem aj deti a hračky. Som taká nepopísaná kniha, v útulku som dostal super sociálne základy, ale nechcem tu vyrastať. Chcem ísť domov, chodiť po výletoch a ničiť vám papuče, je veľa veľa vecí čo sa chcem naučiť. Som hladkosrstý, takže von v búde by mi bola zima, ale v pelechu ako súčasť rodiny budem šťastný 😊. Tak kde ste? Už sa neviem dočkať nových zážitkov. A ináč budem stredne veľký. Tak šup šup, volaj.

Kontakt : 0948 894 777

BENY

BENY

Cca 10-12 týždňové šteniatko Beny je pripravené na adopciu. Očami dočaskárky :): Je zvyknutý na druhých psíkov a rád sa mojká. S našim si padli do oka, takže by nemal mať problémy. Hygienickým návykom sa stále učíme, a keďže je šteniatko ešte máme sem tam nehodu 🙂 Chápe však, že sa má vyprázdniť von, chodí si zakaždým na svoje miesto a vždy ked je von vyciká sa. Dnu nechce ísť kým si všetko nedokončí 🙂 Je hravý a pozoruje všetko okolo. Ľudi ma rád,necha sa vždy vyhladkat. Trénujeme sadni a ľahni a je v tom šikovný., hlavne keď vie, že zato dačo dostane. Má už 5 kíl a keď vidí granulky skáče od radosti 🙂 Keď sa napapá pospí si a zas má robotu s obhrýzaním a trhaním hračiek. To ho veľmi baví. Rád si zakaždým pospí v aute a myslíme, že to bude aj dobrý strážca. 🙂 Benyho je mozne po dohode s docaskarkou Dominikou vidiet nazivo.

Ak mate o chlpatu gulicku zaujem, volajte 0948 894 777 🙂

 

5 šteniatok hľadá domov

5 šteniatok hľadá domov

Súrodenci sa nasli vyhodení na poli pri Liptovskej Anne. Vďaka dobrým ľuďom tam nezomreli od hladu, zobrali ich ku sebe domov a poskytli dočasku kým neboli vakcinované.

Kontakt : 0948 894 777