CODY

CODY

Cody je malá guľka roztomilosti. Pred časom bol odobratý z osady, kde lietal hore-dole po rodinách. Bol všetkých, a zároveň nikoho 😏. Teraz je Cody náš a hľadáme mu niekoho úžasného, kto ho zahrnie láskou a tonou pamlskov. Cody je maličký, má do troch kíl, veľmi rád sa nosí na rukách a mojká. Ideálny na adopciu do bytu alebo domčeka, iba dovnútra! Má okolo jedného roka, momentálne sa vakcinuje, potom bude kastrovaný a môže ísť domov. Cody je znášanlivý so psami aj fenkami. Ľudí miluje, pri deťoch je opatrný, ale nemôžeme mu to zazlievať, pretože slúžil ako živá hračka. Takže uprednostníme rodinu s trochu staršími deťmi. Cody na vás čaká v útulku v Liptovskom Mikuláši, ak vás zaujal, kontaktujte nás.

Kontakt : 0948 894 777

CVOKY

CVOKY

Cvoky – uznávam, trochu som sa nechala uniesť jeho prvými dvoma týždňami u nás 😁. Ale Cvoky bol ťažký oriešok. Donesený mestskou políciou, pretože sa stále túlal po okolí osady. Nikde nepatril, nikomu neveril, nevedel čo je to láska a pohladkanie. No zvládli sme to a Cvoky začína chápať, že nie je človek ako človek. Cvoky je znášanlivý aj s fenkami aj psami. Nového človeka obšteká, lebo nevie, bojí sa ho. Ale chce to len pár milých slov a ide to. Cvoky je ďalší adept na adopciu do bytu alebo do domu, samozrejme dovnútra, na gauč. Žiadna búda!!! Cvoky má okolo jedného roka a má 6 kg. Momentálne je vo fáze vakcinácie a čoskoro bude kastrovaný. Ak vás Cvoky zaujal a chcete mu ukázať aký dokáže byť život krásny, tak neváhajte a volajte.

Kontakt : 0948 894 777

BENO

BENO

Popis pridáme.

Kontakt : 0948 894 777

BASTIAN

BASTIAN

Stále rozmýšľam, prečo je ešte stále u nás krásny Bastian. Kde sa stala chyba? Či preto, že je to pán v tých najlepších rokoch? Každý chce krásne malé šteniatko, ale kto ponúkne úžasný domov pre nášho seniora Bastiana? Bastian prežil celý život v osade. Síce žil v osade, ale mal svoju rodinu, no keďže aj do osady zavíta choroba, bývalá majiteľka Bastiana vážne ochorela a Bastian išiel k nám do útulku, lebo vedeli, že my mu pomôžeme nájsť super rodinku. Bastian je senior, môže mať tých 7 rôčkov, ma rád svoje pohodlie, svoj pelech, svoj pokoj a hlavne miluje papať dobroty. Bastian je čistotný, má hygienické návyky, veľa už toho nenachodí, iba ciknúť vonku, dačo poňuchať a hneď je znova dnu v pelechu. Je to veľmi nenáročný psík, ideálny k starším ľuďom. Bastian je kastrovaný, čipovaný a očkovaný, pripravený ísť hneď domov. Prosíme za Bastiana, aby Vianoce trávil už doma, v teple domova, pri krbe a stromčeku. Otvorte svoje srdiečko a darujte domov nášmu Bastianovi a nám vlejte nádej pre ďalšiu náročnú prácu. Ak vas Bastianko zaujal, volajte.

Kontakt 0948 894 777

JACKY

JACKY

Konečne máme “poriadneho” jorkšira. Náš Jacky je totiž XXL jorkšir. Žiadny zakomplexovaný kabelkový, ale riadny teriér a trochu rýpač. Náš Jacky bol kedysi kúpený, no rodina mu nedokázala zabezpečiť dostatočné fyzické a psychické vyžitie a tak sa Jacky túlal po dedine. Až skončil u nás, raz poňho bývalí majitelia prišli, druhýkrát už nie 😒. Tak Jacky už zostal u nás. Je to taký náš poklad. Človeka miluje, deti miluje, no psíkov si vyberá. Radšej má človeka sám pre seba. Takže skôr uprednostníme adopciu ako jedináčika alebo k flegmatickej fenočke. Hygienické návyky má 100 percentné. Určite sa hodí k mladým, aktívnym ľuďom a do bytu. Je kastrovaný, kompletne vakcinovaný aj čipovaný, ešte treba, aby ho dala do pucu psia kaderníčka a bude tip top. Jacky má necelých 6 kg a je do pol lýtka vysoký. Tak šup šup, nech je dnešná noc jeho posledná v útulku. Telefón máme nabitý, tak zajtra môžete volať 😁 .

Kontakt : 0948 894 777

ALBO

ALBO

Popis pridáme.

Kontakt: 0948 894 777

FOX

FOX

Popis pridáme.

Kontakt: 0948 894 777

GERY

GERY

To, že my ľudia vieme byť hnusní, už dávno vieme. Aj náš Gery by vám vedel porozprávať to peklo, čo si zažil. Geryho našiel jeden pán, ktorý bol tak úžasný a počkal spolu s Gerym na nás, kým sme prišli po neho. Geryho niekto bezcitne vyhodil pri vysielači na Hutách, nechal mu tam kus handry a plastové misky z polotovarov. Gery nechápal, schúlený ležal medzi bordelom a čakal. Až sa dočkal, nemohli sme ho tam predsa nechať. Gery bol zachránený, už je kompletne vakcinovaný, čipovaný a aj kastrovaný. Gery môže mať okolo 6 rokov, má okolo 12 kg a je po kolená, je to kríženec stredného bradáča. Je znášanlivý so psami aj fenami, je trošku citlivý na chytanie okolo krku, preto ho odporúčame k starším ľuďom, ktorí mu dajú lásku a priestor. Ak vás Gery zaujal, neváhajte a píšte, volajte: 0948 894 777.

ADAMKO

ADAMKO

Musel zažiť strašné veci…tak veľmi sa bojí, ešte aj žien, o mužoch ani nehovoríme….náš Adamko.