AJA

AJA

Popis pridáme.

Kontakt : 0948 894 777

ELIŠKA

ELIŠKA

Popis pridáme.

Kontakt : 0948 894 777

MIA

MIA

Popis pridáme.

Kontakt : 0948 894 777

COLA

COLA

Popis pridáme.

Kontakt: 0948 894 777

JEREMY

JEREMY

Jeremy je ďalšia psia slečna, kruto skúšaná osudom. Malú Jeremy si všimla hliadka v osade, keď za sebou ťahala nožičku, hneď nás kontaktovali a malú Jeremy previezli na kliniku. Pri rtg sme zistili, že má škaredo zlomenú stehennú kosť. Maličká podstúpila ťažkú operáciu, do toho nám dostala parvovirózu, našťastie sa nachádzala v dočaske, kde sa o ňu krásne postarali a vypiplali nám ju. Po zotaveni prišla malá Jeremy do útulku a krásne sa aklimatizovala. Jeremy je úžasná, jemná slečna, prežila si peklo, preto si už konečne zaslúži milujúcu rodinu. Jeremy je veľmi čistotná, hygienické návyky má zvládnuté na 100 %, v kolektíve je znášanlivá. Veľkých psov sa trochu bojí, ale to sa dá krásne naučiť. Jeremy je vhodná iba dovnútra, do bytu a do postele. Bude milovať vás aj vaše deti. Je kompletne vakcinovaná, čipovaná a kastrovaná. Má 1 rok, 8 kg a vysoká je pod kolená. Hotová psia slečna. Veľmi prosíme za našu Jeremy. V prípade, že sa vám Jeremy páči, prosím, píšte, volajte.

Kontakt 0948 894 777

LORA

LORA

Lorinka bola nájdená na hlavnej ceste v Podtúrni pri LM, pravdepodobne bola vyhodená. Hneď vyskočila do auta ku svojej záchrankyni 😊. Má do 1 roka, je hravá, veľké mojkadlo, ,hygienické návyky zatiaľ na 50% ale je šikovná a napreduje 😊. Znáša sa s fenkou s ktorou je v jednej domácnosti, s mačkami, má rada deti. Vonku na psíkov najprv pošteká ale po zoznámení sú kamoši. Na vodítku vie pekne chodiť, doma vie vydržať sama s fenkou. Lora bude v týchto dňoch vakcinovaná, neskôr aj sterilizovaná. Je vhodná dovnútra.

Kontakt: 0948 894 777

LESSY

LESSY

Popis pridáme.

Kontakt 0948 894 777

MIŠKA

MIŠKA

Popis pridáme

Kontakt 0948 894 777

GLORIA

GLORIA

Gloriu sme prijali z Liptovských Sliačov, kde behala niekoľko dní. Naša Gloria je poklad, mojkavejšieho psa ste ešte nezažili. Po otvorení koterca vás tuho objíme a už vás nepustí. Veľmi, veľmi, veľmi ľúbi človeka, je neskutočne dobrá a krásna, fakt nechápem, prečo ju máme ešte v útulku. Gloria je kompletne vakcinovaná, čipovaná a aj sterilizovaná. Má cca 4 roky. Je to krásny kríženček border kólie a možno aj austrálskeho ovčiaka, keďže nemá chvostík. Bojím sa čo i len pomyslieť na to, že jej ho niekto odťal 😢. Je veľmi jemná a citlivá. Určite bude ozdoba vášho gauča 😁. V prípade záujmu o Gloriu volajte alebo píšte na naše číslo.

Kontakt 0948 894 777

LILI

LILLY

Ocami docaskarky 😊 : Lilly, 1,5 ročná, 9-kilová slečna – je malého vzrastu, ale chutí jej papať 🙂 V živote si prešla všeličím a o to vďačnejšia je za každé pohladenie. Lilly je hravá – zbožňuje plyšáky a lopty, ale aj veľmi maznavá, škrabkanie si vychutnáva. Svojho človeka si stráži, má úžasnú prispôsobivú povahu, nie je cvičená, ale je veľmi inteligentná a rýchlo sa učí. Je zaočkovaná, začipovaná, odčervená a vykastrovaná, na adopciu len dovnútra, ako člen rodiny 🙂

Kontakt: 0948 894 777