Ako pomôcť?

Naše – vaše blšky potrebujú pomoc nás všetkých, ktorým ich osud nie je ľahostajný. Počet psíkov sa u nás mení takmer každý deň. Máme malé, veľké psíky, seniorov, hendikepovaných ale aj kopec malých štekátok (šteniatok:).

Havkáčom dá pomôcť rôznymi formami od finančnej pomoci cez materiálnu až po tú fyzickú pomoc.

Ako soľ sa im denne zídu: granulky pre dospelákov, granulky pre šteniatka, deky, plachty, uteráky, vodítka, obojky, misky, hračky, piškótky…

Finančné dary využívame na liečbu chorých psíkov. Nemalé faktúry platíme za liečbu šteniatok, ktoré k nám prídu častokrát vo veľmi zlom fyzickom stave, bez imunity, zablšené, neodčervené.
A v neposlednom rade blškám najviac pomôžu DOBROVOĽNÍCI, ktorí im ukážu, že ľudskosť sa nedá nájsť už len v slovníkoch cudzích slov a prídu si svoje blšky vyvenčiť, prídu na brigádu stráviť príjemné popoludnie. Brigády bývajú väčšinou cez víkend po predchádzajúcom ohlásení tu na stránke alebo na Facebooku.

dog-pawprint-on-a-heart

2% za rok 2017

Opäť tu máme čas daňových priznaní a opäť sa môžete rozhodnúť, komu venujete Vaše 2 percentá z dane z príjmu. Nenechajte ich prepadnúť štátu, môžete spolu s nami pomôcť tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu. Každé euro sa počíta, aj vďaka Vašim 2 percentám môžeme zachraňovať psíkov a mačičky, ktoré to potrebujú.

Viac informácií tu

som-1-e

Zapoj sa do nášho projektu

Prispej mesačne 1 euro na účet nášho OZ a zabezpečíš blškám 100% veterinárnu starostlivosť, kvalitné krmivo, konzervy alebo nové búdky.

SLSP: SK3209000000000334993583, BIC: GIBASKBX
FIO: SK4883300000002000729474, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Ďakujeme

Venčenie:

Venčíme každý deň poobede ak počasie dovolí alebo ak sa nestane v útulku nepredvídaná situácia. Venčiť môžu dospelí od 18 rokov. Bližšie informácie získate na telefónnom čísle: 0948 11 77 10 🙂

 

footer